یکی از باورهای رایج در مورد حوزه ارزهای دیجیتال این است که همه چیز، تحت سیطره بلاک‌چین بیت‌کوین و سازوکار آن است. یکی از مثال‌های نقض این باور غلط اما شایع، پلتفرم ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network است. ارز دیجیتال نروس نتورک گرچه از جایگاه بالایی در رده‌بندی ارزهای دیجیتال برخوردار نیست و قیمت بالایی ندارد، اما نقش مهم و مؤثری در کارایی و فعالیت‌های سایر رمز ارزها ایفا می‌کند. نروس نتورک Nervos Network  ارز دیجیتالی است که به شما کمک می‌کند ارزهای دیجیتال خود را با امنیت بالاتری ذخیره کنید. در این مقاله قصد داریم به طور مفصل در مورد ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network و سازوکار آن بپردازیم.

 

با ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network آشنا شوید.

ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network همان‌طور كه پیش‌ازاین اشاره کردیم بر یک شبکه بلاک‌چین مستقل بنا نهاده شده است. اما این شبکه مستقل، توانایی همکاری با سایر شبکه‌های بلاک‌چین را دارد. شبکه بلاک‌چین ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network بسیار گسترده است و زیرشاخه‌های زیادی دارد. یکی از زیرشاخه‌های آن، یک شبکه بلاک‌چین عمومی است. اما هدف اصلی این ارز دیجیتال تأمین امنیت ارزهای دیجیتالی است که در کیف پول‌های کاربران ذخیره شده است. 

یکی دیگر از کارکردهای ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز در شبکه‌های بلاک‌چینی است. شبکه بلاک‌چین نروس نتورک Nervos Network به یک معنا نمونه بارز یکی از اعضای بدن است که کارایی و عملکرد درست و مفید آن، در کنار دیگر اعضا محقق می‌شود.

 

سیر قیمت ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network چگونه بوده است؟

نروس نتورک Nervos Network به‌هیچ‌وجه ارز دیجیتال گران قیمتی به شمار نمی‌رود. این ارز دیجیتال تا پایان دسامبر 2019 با قیمت زیر یک سِنت و در حدود 0.008 دلار خرید و فروش می‌شد. این قیمت تا پایان اکتبر 2021 به 0.014 دلار رسیده است. به یک بیان می‌توان گفت که قیمت این ارز دیجیتال طی دو سال، حدود پنج درصد افزایش‌یافته است؛ بنابراین اگر قصد سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال را دارید باید در نظر داشته باشید که نروس نتورک Nervos Network برای سرمایه‌گذاری های بلند مدت میتواند گزینه مناسبی باشد.

 

نروس نتورک، پیشرو در معاملات سریع و ایمن

قیمت ارز دیجیتال نروس نتورک

 

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network

اولین بار در سال 2018 بود که پروژه ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. بیشترین تاکید این پروژه از آغاز بر روی قراردادهای هوشمند و راه‌اندازی یک شبکه بلاک‌چین مستقل از دیگر رمز ارزها بود.

یکی از تلاش‌های این پروژه این بود که از رمز ارزها به شیوه‌ای متفاوت استفاده کند. روی کار آمدن این پروژه به طور رسمی تا نوامبر 2019 به طول انجامید. این شبکه یک بلاک‌چین عمومی است سامان‌دهی و زیرساخت‌های متفاوتی با دیگر شبکه‌های بلاک‌چین دارد.

تمایز شبکه بلاک‌چین نروس نتورک Nervos Network

تمایز شبکه بلاک‌چین نروس نتورک Nervos Network در این است که این شبکه، برای پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز در شبکه‌های بلاک‌چین و رفع نواقص آنها راه‌اندازی شد. به همین شیوه، توانست بر روی عملکرد برنامه‌های غیر متمرکز تأثیر بگذارد و امنیت رمز ارزها را افزایش دهد. 

این عملکرد نروس نتورک Nervos Network موجب شد عده زیادی از استخراج‌کنندگان به این رمزارز رو بیاورند. در نتیجه در مدت‌زمان کوتاهی بلاک‌های زیادی از نروس نتورک Nervos Network استخراج شدند و میزان تقاضا برای این ارز دیجیتال در بازار رو به فزونی نهاد.

 

نگاهی دقیق‌تر به هدف پروژه ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network

همان‌طور که پیش‌ از این اشاره کردیم، ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network با هدف ایجاد تغییراتی در شبکه‌های بلاک‌چین موجود پدید آمد. اما سؤال اینجاست که این ارز دیجیتال در کدام بخش از شبکه‌های بلاک‌چین تغییر ایجاد می‌کند؟ آنچه نروس نتورک Nervos Network بیشترین تمرکز را دارد، ارتباط بین شبکه‌های بلاک‌چین است. نروس نتورک شبکه‌های بلاک‌چین را به هم متصل می‌کند و این اتصال، سطح امنیتی شبکه‌های بلاک‌چین را بالا می‌برد. هرچقدر ارتباط شبکه‌های مختلف بلاک‌چین بیشتر باشد، امنیت توکن‌هایی که کاربران در کیف پول‌های خود ذخیره کرده‌اند افزایش می‌یابد. 

شبکه نروس نتورک Nervos Network مانند شبکه‌های نوپای اینترنت جهانی نقض‌های زیادی داشت و برای برقرار کردن ارتباط بین شبکه‌های بلاک‌چین، روش‌های مختلفی را امتحان کرد و تمام تلاش توسعه دهندگان آن بر این است که ارتباط بین شبکه‌های بلاک‌چین را به شیوه‌ای بی نقض و کاملاً ایمن طراحی و اجرا کنند.

 

 

نروس

توکن بومی شبکه نروس نتورک 

توکن‌های ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network

توکن اختصاصی ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network با علامت تجاری CKB نشان داده می‌شود. خریداری و ذخیره این توکن توسط کاربران، باعث افزایش ارزش این ارز دیجیتال می‌شود. توکن CKB در زمینه ارزهای دیجیتال، نماد ارزش قراردادهای هوشمند است.

کاربران ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network میتوانند توکن‌های CKB خود را قفل کنند و معاملات را در وضعیت ثابت نگه دارند. با این شیوه ارزش توکن‌های قفل شده حفظ می‌شود و از تورم در شبکه ارز دیجیتال نروس نتورک Nervous Network  جلوگیری کنند.

در حقیقت توکن‌های CKB ارزش بالایی ندارند اما مانند یک فروشگاه امن عمل می‌کنند که در پشت‌صحنه ارزهای دیجیتال نقش مهم و بسزایی دارند. مهم‌ترین تأثیر آن نیز، تأمین امنیت توکن‌های ذخیره شده است. 


با کاربردهای ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network آشنا شوید.

همان‌طور که پیش‌ازاین توضیح دادیم، هدف پروژه نروس نتورک Nervos Network رفع نواقص شبکه‌های بلاک‌چین بوده است. در راستای این هدف، به سه مورد از کاربردهای ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network خواهیم پرداخت؛

  • امکان دسترسی به هر نوع شبکه بلاک‌چین: شما با استفاده از شبکه بلاک‌چین نروس نتورک Nervos Network می‌توانید به تمام انواع دارایی‌های دیجیتال و دیگر شبکه‌های بلاک‌چین دسترسی داشته باشید. نروس نتورک هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کند. به‌علاوه شما برای بهره‌مندی بیشتر از مزایای این ارز دیجیتال، باید تاحدامکان معاملات نامربوط به نروس نتورک Nervos Network را انجام دهید تا این پلتفرم با تمرکز بیشتری به شما کمک کند.

 

  • پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز پشت پرده کیف پول‌ها: با ورود به عرصه ارزهای دیجیتال شما لازم است کیف پولی برای حراست از دارایی دیجیتال خود انتخاب کنید. با استفاده از شبکه بلاک‌چین نروس نتورک Nervos Network می‌توانید از برنامه‌های پشت پرده کیف پول خود پشتیبانی کنید. به‌واسطه این پشتیبانی، امنیت آن کیف پول‌ها افزایش می‌یابد. به این طریق شما می‌توانید با خیال راحت، ارزهای دیجیتال خود را در کیف پول‌هایتان نگهداری کنید و ضررهای مالی احتمالی را به حداقل برسانید.

 

  • بالابردن سطح انعطاف‌پذیری برنامه‌های غیرمتمرکز: بدون درنظرگرفتن اینکه شما از کدام یک از برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه‌های بلاک‌چین استفاده می‌کنید، نروس نتورک Nervos Network به شما اجازه می‌دهد به همه دیگر شبکه‌های بلاک‌چین دسترسی داشته باشید و هم چنین شرایطی را مهیا می‌کند تا آن برنامه غیرمتمرکزی که از آن استفاده می‌کنید، توسعه یابد.

 

 

شبکه نروس نتورک و ارز دیجیتال اختصاصی آن

شبکه نروس نتورک و ارز دیجیتال اختصاصی آن

 

 

ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network چند بار مصرف است.

در توضیح اینکه ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network چند بار مصرف است باید، اجازه بدهید از یک مثال استفاده کنیم. اگر شما ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network خود را یک‌بار در توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه بلاک‌چین اتریوم مصرف کردید، می‌توانید از این ارز در افزایش قابلیت ذخیره‌سازی در شبکه بلاک‌چین اتریوم نیز استفاده کنید. به بیان دیگر، نروس نتورک Nervos Network به‌گونه‌ای طراحی شده است که هم می‌تواند از قراردادهای هوشمند پشتیبانی کند، هم به ذخیره‌سازی امن توکن‌های دیگر کمک کند و هم پشتیبان شبکه‌های بلاک‌چین باشد. نروس نتورک Nervos Network بهترین تسهیل گر معاملات است. ازاین‌رو است که می‌توان کفت ارز دیجیتال نروس نتورک همه‌فن‌حریف است و گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت به‌حساب می‌آید.

 

کیف پول‌های ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network

همان‌طور که میدانید، شما برای ذخیره توکن‌های ارز دیجیتال خود به انتخاب کیف پولی نیاز دارید که از دارایی دیجیتال شما پشتیبانی کند. به‌طورکلی برای نگهداری توکن‌های ارز دیجیتال، سه دسته کیف پول آنلاین، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در دسترس هستند. دراین‌بین کیف پول‌های سخت‌افزاری از بالاتری سطح امنیت برخوردارند و بهترین گزینه برای حراست از دارایی‌های دیجیتال شما به کار می‌روند. 

از بین کیف پول‌های نرم‌افزاری، اولین موردی که باید به شما معرفی کنیم کیف پول رسمی پلتفرم نروس نتورک Nervos Network است که Neuron نامیده می‌شود و می‌توانید برای ذخیره توکن‌های CKB خود از آن استفاده کنید. دیگر کیف پول نرم‌افزاری‌ای که از ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network پشتیبانی می‌کند، کیف پول imToken است.

همچنین شما می‌توانید از کیف پول‌های نرم‌افزاری نام آشنا و معتبری مانند Coinomi، MetaMask، Trust Wallet و Atomic Wallet استفاده کنید. از بین کیف پول‌های سخت‌افزاری نیز، کیف پول‌های Ledger و Trezor از ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network پشتیبانی می کنند.

 

خرید و فروش ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network

ارز دیجیتال نروس نتورک در بسیاری از صرافی­های معتبر بین المللی عرضه شده و روزانه به خریدوفروش گذاشته می‌شود. از بین صرافی‌های معتبر بین‌المللی ارائه‌دهنده این ارز دیجیتال می‌توانیم به  Binance، CoinTiger، Huobi Global، KuCoin و Gate.io اشاره کنیم. 

اگر تصمیم به خرید ارز دیجیتال نروس نتورک CKB را دارید، می‌توانید به‌راحتی این ارز دیجیتال را از صرافی آبان تتر تهیه کنید. کافی است وارد سایت صرافی آبان تتر به آدرس abantether.com شوید و پس از ثبت‌نام، ارز نروس نتورک CKB را انتخاب کنید و با شارژ ریالی حساب خود، هر مقدار ارز نروس نتورک CKB را که مایل بودید، خریداری کنید. صرافی آبان تتر هیچ سقفی برای خرید این ارز دیجیتال قائل نیست و هر زمان که اراده کنید هم می‌توانید ارز دیجیتال نروس نتورک CKB خود را بفروشید.

 

 

نروس

کدام صرافی ها از ارز دیجیتال نروس نتورک پشتیبانی میکنند؟

 

 

جمع‌بندی

ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network به طور رسمی از سال 2019 آغاز به فعالیت کرده است. این ارز دیجیتال با هدف بهبود کارایی و رفع نواقص شبکه‌های بلاک‌چین روی کارآمد. نروس نتورک در شبکه‌های بلاک‌چین قدیمی بسیار فعال است اما برای فعالیت‌های خود به دخالت هیچ شبکه بلاک‌چینی نیاز ندارد.

گرچه توکن‌های ارز دیجیتال نروس نتورک CKB دارای ارزش مادی چندان بالایی نیستند، اما به دلیل کارایی‌های گسترده و خدمات بسیار مؤثری به شبکه‌های بلاک‌چین ارائه می‌دهند، گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت به شمار می‌روند.

اگر مایل به خرید و فروش ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network هستید، صرافی معتبر آبان تتر در تمام مراحل معاملات همراه شما خواهد بود.

درباره ی نویسنده

تحریریه آبان تتر

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.