LTOشبکه ای ایمن برای تایید و تبادل اطلاعات

 در طول مسیر ۱۰ ساله فناوری بلاک چین ها تا کنون، افزایش اعتماد افراد به بازار ارز های دیجیتال موجبات پیشرفت روز افزون و اصلاح بازار را بیش از پیش فراهم کرد. تلاش برای حذف حفره‌های امنیتی و کلاهبرداری ها ،فناوری بلاکچین را قوی تر کرده است. با وجود تمام خلا ها و مشکلاتی که این فناوری نوپا با آن روبرو است، آینده موفقی در انتظار آن است. بلاک چین ها امروزه به طور گسترده در صنعت بانکداری، هوش مصنوعی، سرگرمی، خرید و بسیاری از موارد روزمره دیگر استفاده می‌شود. این فناوری نه تنها استفاده از پول را راحت‌تر کرده، بلکه توزیع درآمد را هم بهبود بخشیده است.

 امروز بسیاری از بلاک چین های آلتکوین ها از زیرساخت‌های ترکیبی استفاده می کنند که از نظر ایمنی و یکپارچگی خطرات و نگرانی‌هایی را به دنبال دارند. به خاطر همین مشکلات، سرمایه‌های بسیار بزرگی در معرض خطر قرار می‌گیرد. این خطرات میتواند مانعی برای پیشرفت بیشتر بلاکچین ها باشد. بنابراین پروژه های جدید می‌کوشند تا مشکلات این چنینی را از میان بردارند. یکی از این پروژه ها LTO است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

 

LTO

“ال تی او (LTO)، اکوسیستم وی را معرفی میکند”

 

شبکه ی LTO چیست؟

شبکه LTO در سپتامبر سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرد. در ابتدا با نام legal things one network شناخته می‌شد و سپس به LTO خلاصه شد. این شبکه به منظور ایجاد امکان انجام تراکنش های حقوقی به وجود آمد و برای انجام معاملات حقوقی و تجاری که بر روی کاغذ انجام می شود، نوآوری خاصی ارائه کرده است. در واقع، هدف آن ایجاد یک سیستم ثبت دفتر کلی دیجیتال است تا بتواند گامی در مسیر بهبود تجارت و قراردادهای مربوط به آن بردارد.

 این پروژه یک مجرای تراکنش غیر متمرکز و کارآمد پدید آورده است که از یک بلاک چین ترکیبی برای ایمن‌سازی، تایید و تبادل اطلاعات بهره می‌برد. بنابراین شرکت‌ها می‌توانند تعیین کنند چه کسانی و به چه مقدار دیتا دسترسی داشته باشند. این پروژه با ترکیب زنجیره های خصوصی و یک بلاک چین عمومی که از اثبات سهام استفاده می‌کند، تشکیل شده است.لایه عمومی مانند یک دفتر ثبت اسناد رسمی عمل می‌کند و با استفاده از پروتکل Ng تراکنش‌ها در شبکهLTO  در عرض ۲ ثانیه انجام می شوند.

 استراتژی تجاری شبکهLTO بر دو ویژگی ایجاد و یکپارچه سازی محصولات و توسعه محصولاتی که شرکت را در استفاده از فناوری بلاک چین توانمند می سازد، تاکید دارد.

 

LTO

ال تی او؛ بلاک چین هیبرید

 

 

بازیگران شبکه LTO چه کسانی هستند؟ 

این شبکه از گروه‌های مختلفی تشکیل می‌شود. اول گردآورندگان که این گروه از افراد، کسانی هستند که بلوک ها را تایید می کنند و امکان انجام تراکنش ها را فراهم می آورند. این افراد با تایید معاملات درآمد کسب می کنند.

گروه  دوم مشتریان که افرادی هستند که از این سیستم استفاده می‌کنند و برای استفاده از خدمات، مبلغ کمی به نسبت سایر پروژه های مشابه پرداخت می کنند.

گروه سوم دارندگان فعال که کسانی هستند که با استخدام یک سرور و اجرای یک گره در شبکه عملیات و از طریق این سرور تایید می کنند و درآمد کسب می‌کنند.

و در آخر دارندگان غیر فعال که صرفا دارندگان توکن LTO هستند.

 

استخراج شبکه LTO چگونه انجام می شود؟ 

شبکه LTO یک ارزی دیجیتال غیر ماینینگ است و نمی‌توان آن را استخراج کرد و تمام توکن های LTO توسط خود شرکت تولید می‌شوند.

چه چیزی شبکه LTO را منحصر به فرد می‌کند؟ 

دو ویژگی شبکه LTO را بسیار متمایز کرده است. یکی از این ویژگی ها قراردادهای زنده با قابلیت استفاده آسان و دیگری امکان اجرای مکانیزم بلاک چین ترکیبی است.

قراردادهای زنده به کاربران این امکان را می دهند که توافقنامه های سودمند متقابل را در یک زمان ایجاد کنند. وقتی که طرفین، قرارداد زنده ایجاد می کنند، سیستم اصلی LTO بلاک چین خصوصی ویژه این توافق را ایجاد می‌کند که تمامی اطلاعات این قرارداد از جمله تاریخچه و وضعیت کنونی آن را در خود ثبت می کند. بعد از انجام توافق، یکی از طرفین، پاسخ را به بلاک چین می‌فرستد  و طرف دیگر آن را امضا می‌کند و به گره اجازه می‌دهد انجام این عملیات را تایید کند. در آخر تمام اطلاعات موجود در این قرارداد فقط برای طرفین قابل دسترسی است و قرارداد‌های زنده امکان حذف و اضافه شرکت‌کنندگان، ثبت اقدامات و درج فرآیندهای فرعی را به طرفین می دهد.

 

LTO

ال تی او؛ ارز دیجیتالی بر اساس استاندارد اتریوم

 

توکن LTO

 توکن‌های LTO، بر اساس استاندارد ERC-20 اتریوم، نقدینگی را فراهم می‌کنند و به‌عنوان پلی برای مشتریان شبکه LTO عمل می‌کنند. LTO می‌تواند برای پرداخت تراکنش‌ها یا به‌صورت غیرفعال استفاده شود. عرضه در گردش آن تا آوریل ۲۰۲۱، 280,618,533 توکن است. حداکثر عرضه توکن LTO ۴۰۳ ۳۹۳ ۲۷۶ است. 

 

 

LTO

ال تی او و چین لینک؛ دو پروژه ی موفق

 

از کجا می‌توان توکن (LTO) خرید؟ 

LTO را می‌توان در صرافی های خارجی زیر معامله کرد: 

Binance

 Uniswap

 (V2) Gate.io

 PancakeSwap 

Omgfin

 Bilaxy

اگر تصمیم به خرید ارز دیجیتال (LTO) را از طریق صرافی‌های ایرانی دارید، می‌توانید به راحتی این ارز دیجیتال را از صرافی آبان تتر تهیه کنید. کافی است وارد سایت صرافی آبان تتر به آدرس (abantether.com) شوید و پس از ثبت نام، ارز (LTO) را انتخاب کنید و با شارژ ریالی حساب خود، هر مقدار ارز (LTO) را که مایل بودید، خریداری کنید. صرافی آبان تتر هیچ سقفی برای خرید این ارز دیجیتال قائل نیست و هر زمان که اراده کنید هم می‌توانید ارز دیجیتال (LTO) خود را بفروشید. 

توکن‌های (LTO) خود را بر روی کدام کیف پول‌ها می‌توانیم ذخیره کنیم؟

شما برای ذخیره توکن‌های (LTO) خود به یک کیف پول دیجیتال شخصی نیاز دارید. این کیف پول هم می‌تواند نرم افزاری باشد هم می‌تواند سخت افزاری باشد. کیف پول‌های نرم افزاری کیف پول‌های آنلاینی هستند که به راحتی بر روی کامپیوتر یا گوشی موبایل شما نصب می‌شوند و هر کدام امکان ذخیره گروهی از ارزهای دیجیتال را برای شما به وجود می‌آورند. شما این کیف پول‌ها که به کیف پول‌های گرم مشهورند را می‌توانید دانلود کنید و آدرس کیف پول دیجیتالی شخصی خود را ایجاد کنید.

از آنجایی که ارز دیجیتال LTO فعلاً بر روی بلاک‌چین اتریوم استوار است، می‌توان از تمام کیف پول‌های نرم افزاری که از ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی می‌کنند برای ذخیره این توکن استفاده کرد. پس از کیف پول‌های نرم افزاری که از ارز دیجیتال LTO پشتیبانی می‌کنند می‌توانیم به مای اتر والت myetherwallet، تراست والت trust wallet، متا مسک meta mask، کوینومی coinomi و اتریوم میست دپ ethereum mist dapp اشاره کنیم.

کیف پول‌های سخت افزاری که از امنیت بیشتری به نسبت کیف پول‌های نرم افزاری برخوردارند، بر خلاف کیف پول‌های نرم افزاری از تمام ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. این کیف پول‌ها مانند یک فلش مموری کوچک هستند و به راحتی قابل حمل و نقل اند. شما حتی اگر به هر دلیلی کیف پول سخت افزاری خود را گم کنید، با داشتن عبارت کاربری خود می‌توانید تمام دارایی‌های دیجیتالتان را که بر روی این کیف پول ذخیره شده بودند را بازیابی کنید. از کیف پول‌های سخت افزاری می‌توانیم به کیف پولهای ترزور (trezor)، لجر (ledger) و کیپ کی (keepkey) اشاره کنیم.

 

در آخر

شبکه ی LTO توانست کاغذ و کار زیادی که توسط تراکنشهای حقوقی ایجاد می‌شود را حذف کند و آن را به دنیای دیجیتال انتقال دهد و با اشتراک گذاری تصمیمات قانونی خود، افراد را از شفافیت تصمیم‌ها آگاه کند. شبکه LTO در حد یک تئوری باقی نمانده و بسیاری از شرکت ها و تجارت ها از آن استفاده می کنند و این باعث شده که این پروژه به مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل شود. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

درباره ی نویسنده

تحریریه آبان تتر

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.